پنج شنبه ٠٤ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک

گفتگو دکتر لیاقتدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک با پرتال خبری

دکتر لیاقتدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک در گفتگو با پرتال خبری گفت:

مراحل ساخت بیمارستان شهید ستاری قرچک با ظرفیت 94 تخت توسط پیمانکار مجری به اتمام رسیده است،روند تحویل موقت بیمارستان به این شکل است  که می بایست توسط وزارت مسکن و شهرسازی به وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی  تحویل شود؛با توجه به اینکه پیش صورت جلسه تحویل موقت بیمارستان انجام گرفته است ولی تا کنون تحویل موقت بیمارستان صورت نگرفته است.

دکتر لیاقتدار افزود: تجهیزات بیمارستان واحدهای چهارگانه(آشپزخانه،رختشویخانه،آزمایشگاه،CSR) ، داروخانه، دستگاه رادیولوزی و 2 اتاق عمل تجهیز شده است.تجهیز بقیه واحدها تا کنون صورت نپذیرفته است.

 وی همچنین در خصوص نیروی انسانی بیمارستان گفت:2 مجوز استخدامی از سوی وزارت بهداشت و درمان وآموزش پزشکی صادر شده است.که یک مجوز آن جهت به کار گیری 109 نیروی بهداشتی و درمانی که شامل (پزشک عمومی،متخصص،پرستار،ماما تکنسین اتاق عمل،تکنسین هوشبری)بوده است که متقاضیان آن  در تاریخ یکم دی ماه سال جاری و برای  سایر رشته ها علوم پزشکی در تاریخ بیست و دوم دی ماه سال جاری  در شرایط برابر درآزمونی که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار شد به رقابت پرداختند.که متقاضیانی که دارای نمره قبولی در آزمونهای فوق می باشند از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور به وزارت متبوع و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی معرفی خواهند شد.

دکتر لیاقتدار تاکید کرد:در آزمونهای فوق طبق مقرارت کشوری سهمیه ایثارگران لحاظ شده است و بخشی از 109 نفربدون آزمون از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک به داشنگاه علوم پزشکی شهید بهشتی معرفی شده اند.

حسین لیاقتدارافزود:مجوز دوم جهت به کار گیری 43 نفردر رشته های خدماتی ،پشتیبانی،به صورت شرکتی از سوی وزارت متبوع به دانشگاه صادر گردیده است.که در این خصوص جلسه ای  کارشناسی  در تاریخ 16/8/96در ستاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد که مقرر شدامجوز فوق جهت به کارگیری نگهبان،خدمتگزار،بیمار بر،راننده آمبولانس،کمک پرستار،منشی،متصدی پذیرش،متصدی مدارک پزشکی ومهندس تاسیسات باشد.

وی در خصوص نیروهای فوق گفت : که برای هر کدام از رشته های مذکور شرایط اختصاصی  از جمله(بومی بودن،سن،مدرک تحصیلی و...) وجود دارد. که تمامی افرادی که از سوی مراجع زیر ربط شهرستان به شبکه معرفی شده اند ویا افرادی که خود بدون واسطه  به شبکه بهداشت مراجعه کرده اند برای کار در بیمارستان شهید ستاری قرچک و همچنین تمتمی متقاضیانی که تا کنون مراجعه نکرده اند و بهنگام اعلام آژمون از سوی دانشگاه مستقیما از طریق سایت دانشگاه ثبت نام خواهند نمود  می بایست در آزمونی که توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد شرکت کنند و افرادی که در آزمون فوق حداکثر نمره را کسب  کرده اند و در مصاحبه قبول شده اند پذیرفته خواهند شد.

دکتر لیاقتدار در پایان یادآور شد : شبکه بهداشت و ودرمان شهرستان قرچک هیچ گونه دخالتی در جذب نیروی های بیمارستان شهید ستاری قرچک ندارد و تمامی نیروهای می بایست در آزمونها شرکت نموده و در صورت قبولی به کار گرفته خواهند شد.


٠٨:٠٥ - دوشنبه ٢ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧١٨٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک 
آدرس : قرچک - باقراباد - خیایان اصلی جنب مجتمع یاس سفید
تلفن : 36164989
پست الکترونیک : gharchak@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.