چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان قرچک:

مزار شهدای شهرستان قرچک غبار روبي و گل باران شد

به مناسبت هفته بسیج مزار شهدای شهرستان قرچک با حضور مسئولان شهرستان گل‌باران و عطرافشانی شد.
 در سومین روز هفته بسیج مراسم پرفیض زیارت عاشورا در جوار مزار شهدای امام‌زاده ابراهیم ولی‌آباد برگزار شد. در این مراسم امام جمعه شهرستان،فرماندار،مدیر شبکه بهداشت ،فرمانده سپاه و دیگر مسئولین همچنين خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و اقشار مختلف مردم با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام والای شهیدان ادای احترام کردند.


دکتر نواللهی ضمن عرض تبریک ولادت نبی اسلام حضرت محمد (ص) و همچنین فرارسیدن هفته ی بسیج نام و یاد شهدای والامقام دین و وطن را گرامی داشتند.


فرماندار شهرستان قرچک در ادامه این مراسم اظهار داشت، تفکر بسیجی یکی از دستاورد های اصلی نظام و انقلاب است که پایه گذار آن حضرت امام (ره) و ادامه دهنده اش مقام معظم رهبری هستند.
وی در ادامه گفت : تفکر بسیجی عامل اصلی نقش بر آب شدن همه ی توطئه های دشمنان است و این تفکر و روحیه ی ایثارگری الگویی برای تمامی کشورهای انقلابی و مسلمان شده است.


امام جمعه شهرستان در ادامه بیان کرد : بسیج امروز یک واژه ی بسیار مقدس و زیبا در اذهان و افکار داخلی خارجی تلقی می شود ، اسم بسیج یادآور واژه ی اسوه و الگو است و  بسیجی همواره صفات صبر، بصیرت ، معرفت ،تواضع، وظیفه شناس و مقاوم را به همراه دارد.