چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان قرچک

پروژه احداث مرکز خدمات جامع سلامت روستایی محدث قمی(ره) کلید خورد

در تاریخ ۹۷/۸/۲۳مراسم احداث مرکز خدمات جامع سلامت محدث قمی(ره) در روستایی قشلاق داوود آباد با حضور امام جمعه،فرماندار،معاون اجتماعی دانشگاه،معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه ،مدیر شبکه بهداشت و درمان و سایر مسئولین برگزار شد.

در ابتدای مراسم مدیر شبکه بهداشت و درمان ضمن خیر مقدم به حاضرین در خصوص ضرورت ساخت این مرکز روستایی برای خدمت رسانی به مردم شریف روستای قشلاق داوود آباد صحبت کردند.

دکتر نوراللهی عدالت در سلامت و اهمیت ارائه خدمات به همگان در راستای طرح تحول سلامت مورد تاکید قرار دادند و از همکاری دکتر محدث زاده قمی برای ساخت این مرکز تشکر کردند.

فرماندار شهرستان در این مراسم گسترش خدمات سلامت و دسترسی عادلانه تمامی مردم از اولویت های دولت دانستند و گفتند مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برای تجهیز و تامین نیروی انسانی این مرکز برای خدمت رسانی به مردم اهتمام ویژه ورزند.

امام جمعه شهرستان ضمن تقدیر از معاون اجتماعی دانشگاه و مدیر شبکه بهداشت و درمان برای پیگیری مجدانه برای ساخت مرکز از دکتر محدث زاده قمی که ادامه دهنده راه محدث قمی(ره) هستند تشکر کردند.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی در ادامه به خلوص محدث قمی(ره) اشاره و تاکید کردند همگان نسبت به شناخت بزرگان دینی همت کنند.

معاون اجتماعی دانشگاه گفت:

فرصت بوجود آمده در وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی و بالاخص در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جذب خیرین سلامت غنیمت شمرده و استفاده از ظرفیت خیرین حوزه سلامت را مورد تاکید قرار دادند.

دکتر خدادوست در پایان گفت:تمامی پتانسیل موجود در  شهرستان جهت تامین سلامت  مردم مورد نیاز است.

درپایان دکتر محدث زاده قمی شیخ عباس قمی(ره) مولف کتاب مفاتیح الجنان از خداوند متعال در خصوص سعادتی که نصیب ایشان شده به منظور ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی به منظور خدمت رسانی به مردم این منطقه شکرگزاری کرد.

و ابراز امیدواری کرد با ساخت این مرکز کمکی جهت دسترسی راحت تر به خدمات حوزه سلامت بشود.

گفتنی است:مساحت زمین پروژه مرکز خدمات جامع سلامت روستایی ۱۰۰۰متر با زیر بنایی بالغ بر ۵۰۰متر مربع و اعتبار ۷میلیارد ریال در آینده ایی نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.