چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک

جلسه جمع بندی پایش شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک برگزار شد

در تاریخ6/8/97 جلسه جمع بندی پایش شبکه بهداشت و درمانه قرچک با حضور دکتر محمدی نیا معاون فنی،دکتر نوراللهی مدیر شبکه بهداشت و درمان ،معاون بهداشتی شبکه،مدیران و روسای گروه معاونت،کارشناس مسئولان واحدهای ستادی بشکه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر محمد نیا ضمن تاکید به شاخص های ثبت شده در سامانه یکپارچه بهداشت از روسا و مدیران گروه های معاونت خواست که ارائه گزارشات پایش را منطبق بر سامانه یکپارچه بهداشت منطبق کنند.

در ادامه دکتر نوراللهی ضمن عرض خیر مقدم به حاضران در جلسه ابراز امیدواری کرد که با ارائه گزارش و نقطه نظرات همکاران ادامه مسیر برای رشد شاخص های روشن ترگردد.

مهندس موسوی مسئول فن آوری و اطلاعات معاونت بهداشت به ارائه گزارش از سامانه سیب پرداخت،مهندس موسوی در این گزارش عملکرد شش ماهه اول سال 96و97 ثبت شده در سامانه سیب شهرستان را با مورد انتظار معاونت بهداشتی دانشگاه مقایسه کرد.

در این جلسه  مدیران و روسای گروه معاونت بهداشت گزارش پایش های صورت گرفته از سطح مراکز/پایگاههای سلامت تحت پوشش شبکه در شش ماهه اول سال جاری ارائه دادند.

در پایان دکتر نوراللهی از ارائه راهکار و نقطه نظرات همکاران تشکر کرد و تاکید کرد با توجه به وضعیت موجود شهرستان قرچک کمبود نیروی انسانی،فضای فیزیکی از مشکلات این شبکه می باشد

وی تاکید کرد برای ارتقاء شاخص ها مداخلات لازم در این خصوص در اسرع وقت صورت خواهد پذیرفت.