دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک

به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک کمیته ویژه با محوریت مقابله با ویروس کرونا در فرمانداری شهرستان قرچک تشکیل گردید.

 به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک کمیته ویژه مقابله با ویروس کرونا جهت هماهنگی و  اتخاذ تدابیر جلوگیری و کنترل ویروس کرونا در شهرستان قرچک به  همت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جناب آقای دکتر لیاقت دار در فرمانداری شهرستان با حضور فرماندار و مسئولین ادارات  تشکیل گردید .

در ابتدای برگزاری کمیته جناب آقای دکتر لیاقت دار مباحثی در خصوص تاریخچه ویروس کرونا ، چگونگی شیوع ،  راه‌های انتقال و تصمیمات مهم در خصوص پیشگیری از این بیماری بیان نمودند . مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دکتر لیاقتدار  افزود : شبکه بهداشت و درمان با تهیه بروشورهای  آموزشی  و حضور در مکان های عمومی مانند مدارس ، بدون ایجاد اضطراب و تنش چگونگی پیشگیری ویروس را با همکاری کارشناسان این شبکه آموزش خواهند داد. ایشان  با تاکید بر آشنا سازی مردم با این ویروس افزود: سلامت مردم در اولویت است و شبکه بهداشت از هیچ اقدامی برای کنترل بیماری و آموزش جامعه دریغ  نخواهد کرد. مدیر شبکه بهداشت و درمان جناب آقای دکتر لیاقت دار از روسای ادارات خواستند :  توصیه‌های شبکه بهداشت و درمان از جمله شستن دست‌ها پرهیز از رو بوسی و رعایت بهداشت فردی و استفاده از ماسک را رعایت کنند . در ادامه جلسه پاورپوینتی در خصوص بیماری کرونا که توسط شبکه بهداشت و درمان تدوین گردیده بود  به نمایش درآمد و دکتر افشار معاون بهداشتی و سرکار خانم سهرابی مسئول بیماریهای واگیر توضیحات تکمیلی را ارائه نمودند. در انتهای جلسه مسئولین سایر ادارات پرسش هایی را در این زمینه عنوان نموده اند که مدیریت شبکه بهداشت به همه آنها پاسخ دارد.


١٣:١٦ - شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٥٠٦    /    تعداد نمایش : ١٢٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک 
آدرس : قرچک - باقراباد - خیایان اصلی جنب مجتمع یاس سفید
تلفن : 36164989
پست الکترونیک : gharchak@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.