چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک

نشست هم اندیشی مدیران شبکه بهداشت و درمان وآموزش و پرورش

در تاریخ 2/7/97 مدیران شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش شهرستان به منظور تبین اهداف سلامت دانش آموزان در سال تحصیلی جدید دیدار و گفتگو کردند.

دکتر نورالهی در این دیدار گفت: دانش آموزان آینده سازان کشور هستند، به همین سبب سلامت جسمی، روانی و اجتماعی آنان تضمین کننده سلامت حال و آینده جامعه است.

مدیر شبکه بهداشت  و درمان شهرستان گفت: با توجه به سن دانش آموزان و قدرت یادگیری آنها بهترین گروه سنی برای ارائه آموزشها  و انتقال آنان به سایر گروهها می باشند.

دکتر نورالهی  افزود: در سال تحصیلی جدید برنامه معاینات دانش آموزان،افزایش آموزشها در خصوص سوانح و حوادث،تحرک فیزیکی،پیشگیری از رفتار پرخطر ، اجرای وارنیش فلوراید تراپی دانش آموزان مقطع ابتدایی و برنامه مکمل یاری دانش آموزان در دستور کار این شبکه قرار دارد.

مدیر آموزش و پرور شهرستان گفت: تعامل دو ارگان  در بخش سلامت دانش آموزان  در سال تحصیلی گذشته بسیار چشمگیر و ستودنی است و امیدوارم در ادامه راه نیز با تقویت این همکاری روز به روز شاهد ارتقای سطح بهداشت در مدارس شهرستان باشیم.

نیکبخت گفت:افزایش شاخص های سلامت در طی سال گذشته جز با همکاری ممکن نبود.

دکتر نیکبخت از افزایش تعداد مدارس مروج پنج ستاره شهرستان ابراز امیدواری کرد و تاکید کرد که امسال با افزایش انگیزه مدیران و ارائه زیر ساخت های لازم بتوانیم تعداد مدارس مروج پنج ستاره شهرستان را افزایش دهیم.

در ادامه این جلسه مصوباتی جهت اجرای هرچه بهتر برنامه های سلامت در مدارس من جمله معاینات،غربالگری آموزشها،وارنیش فلوراید تراپی،مکمل یاری ،بوفه های مدارس و بازدید مدارس مروج سلامت را به دنبال داشت.

 


٠٩:٠٨ - چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٧٦٥٩    /    تعداد نمایش : ١٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک 
آدرس : قرچک - باقراباد - خیایان اصلی جنب مجتمع یاس سفید
تلفن : 36164989
پست الکترونیک : gharchak@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.